Коломойський закликав націоналізувати незаконно приватизовані підприємства


Коломойський закликав націоналізувати незаконно приватизовані підприємства

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Україні Ігор Коломойський пропонує націоналізувати українські підприємства, приватизація яких була проведена з порушеннями законодавства.

“Україна не повинна отримувати нові кошти Міжнародного валютного фонду, поки незаконно приватизована власність не повернеться в руки держави”, – сказав він.

«Поверніть ці підприємства, виставте їх на продаж на відкритих торгах – і ви отримаєте в 10 разів більше, ніж отримали», – заявив Коломойський. Бізнесмен має намір представити прокуратурі дані про нібито порушення при продажу «Укррудпрому», який володів гірничорудними активами. Також він заявив, що повинні бути «повернуті народу» підприємства, продані за часів правління Віктора Януковича, в тому числі «Дніпроенерго» і «Укртелеком». У свою чергу, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк сказав Financial Times, що, якщо рішення про законність або незаконність приватизації буде приймати корумпована судова система, це відкриє скриньку Пандори.

Спеціальна контрольна комісія Верховної Ради з питань приватизації недавно вирішила перевірити законність приватизації “Укррудпрому”, “Укртелекому”, “Київенерго”, столичного водоканалу, облгазів та обленерго, Одеського припортового заводу, а також портів, підприємств агропромислового комплексу. Комісія запросила взяти участь в її роботі найбільших бізнесменів країни. Коломойський уже відвідав засідання комісії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua