Україна може забути про інвестиції, якщо підходи до законодавства будуть змінюватися спонтанно, - нардеп


Україна може забути про інвестиції, якщо підходи до законодавства будуть змінюватися спонтанно, - нардеп

Україна ризикує відштовхнути від себе міжнародних інвесторів, які вкладають у проекти з відновлюваної енергетики. Таку думку висловила голова підкомітету з питань сталого розвитку, стратегії та інвестицій комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Наталія Кацер-Бучковська, коментуючи дії НКРЕКУ щодо дворазового скорочення розміру «зеленого» тарифу для відновлюваної енергетики.

«Кабмін зараз готується до донорської конференції. Як ми можемо виглядати перед тими інвесторами та донорами конференції, якщо зараз приймаються подібні рішення? », – говорить вона. «Ми повинні зрозуміти: якщо зараз ми покажемо всьому світу, що можемо спонтанно, чи не прогнозовано змінювати підходи до законодавства на підзаконному рівні, то завтра можемо забути про «зелену» енергетику та інвестиції в Україну взагалі», – каже народний депутат.

Такої ж позиції дотримується Олександр Лівік, голова підкомітету з питань нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. За його словами, інвесторам в «зеленій» енергетиці важливо продемонструвати, що можна і далі вкладати гроші галузь. Державі має підтвердити, що ті правила гри, які прийняті для попередніх інвесторів, не зміняться в будь-якому випадку. Це гарантія збереження вже зроблених інвестицій і залучення нових.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua