Учасникам держзакупівель будуть пояснювати причину відмови


Учасникам держзакупівель будуть пояснювати причину відмови

Кабінет міністрів України планує у травні 2015 р. розглянути підготовлений Міністерством економічного розвитку і торгівлі законопроект, що зобов’язує замовників державних закупівель пояснювати відмови заявникам.

Відповідне положення закріплено в плані імплементації актів законодавства Європейського Союзу, опублікованому на сайті Мінекономрозвитку.

Згідно з планом, законопроект передбачатиме обов’язкове роз’яснення заявникам, які не отримали контракт, підстав відповідного рішення замовника з достатнім рівнем деталізації.

При цьому метою даної норми є контроль правомірності ухвалених рішень.

У плані імплементації також зазначається, що затвердження даної норми є останньою законодавчою зміною в рамках гармонізації системи держзакупівель з директивами ЄС.

Водночас, подальше удосконалення системи держзакупівель буде проводиться відповідно до законодавства Євросоюзу згідно з планом, який Кабмін планує затвердити у квітні.

Як повідомлялося, уряд своїм розпорядженням від 4 березня схвалив плани імплементації деяких актів законодавства ЄС, які були розроблені Міністерством економічного розвитку і торгівлі.

Зокрема, йдеться про плани з упровадження у правове поле України положень 35 актів законодавства ЄС у сферах, визначених Угодою про асоціацію.

До цього списку включені законодавчі акти, що стосуються усунення бар’єрів у торгівлі, державних закупівель, інтелектуальної власності, навколишнього середовища, корпоративного управління та бухгалтерського обліку, а також захисту прав споживачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua