Мінекономторгівлі шукає керівників для "Антонова" і Харківського авіазаводу


Мінекономторгівлі шукає керівників для "Антонова" і Харківського авіазаводу

Мінекономіки Торгівлі оголосило конкурс з відбору керівників державного підприємства “Антонов” та Харківського державного авіаційного виробничого підприємства.

Відповідні оголошення опубліковані в “Урядовому кур’єрі” 2 березня.

МЕРТ висуває до кандидатів вимоги: вища освіта, стаж на керівних посадах не менше 10 років, досвід роботи в машинобудуванні, володіння іноземними мовами, досвід роботи в міжнародних компаніях, за кордоном або в компаніях, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю, успішний досвід операційних покращень і реорганізації бізнесу на підприємствах з чисельністю понад 500 чол.
Заяви від кандидатів міністерство буде приймати протягом 30 днів після опублікування оголошення. Конкурсний відбір розпочнеться 16 квітня, завершиться 29 травня.

Як повідомлялося, МЕРТ затвердив наказ про конкурс з відбору керівників 75 державних підприємств України, які перебувають у його управлінні. Міністерство має намір сформувати нову стратегію управління держпідприємствами, більшість з яких – збиткові.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua