Українські аграрії засуджують ініціативу про зростання тарифів на вантажні залізничні перевезення


Українські аграрії засуджують ініціативу про зростання тарифів на вантажні залізничні перевезення

Президент Української зернової асоціації Володимир Клименко розкритикував рішення Міністерства інфраструктури підвищити тарифи на вантажні залізничні перевезення.

«У зв’язку з девальвацією гривні в три рази, тож збільшаться витрати на посівну. Тому рішення про зростання вантажних залізничних тарифів – це ніщо інше, як гра в одні ворота», – заявив він.

На його думку, індексація залізничних тарифів ще більш підстьобне інфляцію в Україні та вкрай негативно позначиться на аграріях. «Тому необхідно не підвищувати вантажні тарифи, а відмовитися від перехресного субсидування пасажирських», – вважає він.

Нагадаємо, що Міністерством інфраструктури розроблений і направлений на розгляд центральним органам виконавчої влади проект наказу, який передбачає підвищення тарифів на вантажні залізничні перевезення на 25%.

З урахуванням динаміки індексації тарифів на вантажні перевезення на 83% за останні 9 місяців та пасажирські лише на 46%, проблема перехресного субсидування пасажирських перевезень замість поступового вирішення буде ще більше посилюватися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua