Міжнародні резерви України в цьому році зростуть до $13 млрд- Fitch


Міжнародні резерви України в цьому році зростуть до $13 млрд- Fitch

Міжнародні резерви України за сприятливого розвитку подій можуть досягти 13 мільярдів доларів вже цього року проти 5,6 мільярда доларів на теперішній момент, вважає старший керуючий міжнародного рейтингового агентства Fitch Пол Роукінс, передає Прайм.

В інтерв’ю агентству Bloomberg Роукінс висловив думку про те, що ця сума “виглядає досить великою”, щоб допомогти Україні впоратися з фінансовими проблемами в найближчі кілька років.

“Якщо все зійдеться, ця сума здається достатньою, щоб відновити резерви до більш прийнятного рівня”, – зазначив він.
Нацбанк України очікує зростання резервів країни до кінця 2015 року до 17 мільярдів доларів за рахунок реалізації програми реформ і отримання міжнародної фінансової допомоги.

12 лютого Кабінет міністрів України затвердив меморандум про співпрацю з МВФ за новою програмою з використанням механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility) і обсягом кредитування 17,5 млрд дол.

Остаточне рішення про старт нової програми має ухвалити Рада директорів МВФ, засідання якого відбудеться 11 березня. Загальний обсяг фінансової допомоги від МВФ та інших донорів після старту програми з фондом в найближчі 4 роки може становити до 40 млрд дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua