Гройсман розповів про план законодавчого забезпечення реформ Радою на найближчий час


Гройсман розповів про план законодавчого забезпечення реформ Радою на найближчий час

Верховна Рада планує в найближчі пару кварталів значно просунеться щодо питання законодавчого забезпечення реформ в країні, повідомив спікер парламенту Володимир Гройсман.

На прес-конференції за підсумками 100 днів роботи парламенту Гройсман зазначив, що мета плану – намітити законодавчі орієнтири для проведення реформ, розподілити відповідальних за підготовку законопроектів, визначити часові рамки законодавчого забезпечення реформ.

“Ми повинні побудувати роботу так, щоб кожна фракція, кожен депутат в коаліції, в опозиції, позафракційний депутат розуміли, що ми робимо на цьому пленарному тижні, а що робитимемо через тиждень. Комітети повинні планувати виходячи з цього плану, що вони повинні розглядати (на засіданнях – ІФ)”, – зазначив він і підкреслив, що робота в цьому напрямку повинна бути систематизована.

За словами спікера парламенту, сам план грунтується на Стратегії сталого розвитку “Україна-2020”, Угоді про асоціацію між Україною та Євросоюзом, коаліційній угоді, позачерговому посланні президента України до Верховної Ради “Про внутрішній і зовнішній стан України”, програму діяльності Кабміну.

В цілому, зазначає спікер, план складається з семи розділів, 44 підрозділів, 300 законопроектів, 95 з яких – цілісні закони або такі, які пропонуються у новій редакції.

За словами В.Гройсмана, від третини до половини з вищезгаданого – це завдання для парламенту на один-два квартали.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua