У «Нафтогазі» розповіли, скільки заробляє Коболєв - в рази більше від прем'єра


У «Нафтогазі» розповіли, скільки заробляє Коболєв - в рази більше від прем'єра

Посадовий оклад глави найбільшого в Україні державного енергохолдингу «Нафтогаз України» Андрія Коболєва становить 26,025 тис. грн. Про це йдеться у відповіді компанії на офіційний запит агентства.

«Посадовий оклад голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва станом на 31.12.2014 р. становить 26 025,00 грн», – сказано в повідомленні НАК.

Також у компанії повідомили, що декларація про доходи за 2014 рік голови правління, згідно з чинним законодавством, буде представлена у відповідні органи до 30 квітня 2015 року.

«Також повідомляємо, що дана інформація буде оприлюднена на сайті «Нафтогазу України», – додали в компанії.

Крім заробітної плати глави «Нафтогазу», УНІАН також цікавився доходами членів правління компанії, проте в офіційній відповіді прес-служба НАК даної інформації не надала.

У бесіді з агентством керівник прес-служби Олена Осмоловська пояснила, що члени правління НАК «Нафтогаз України» поки визначаються, чи будуть вони публікувати свої доходи, оскільки чинне законодавство не зобов’язує топ-менеджмент держкомпанії розкривати власні доходи.

За повідомленнями ЗМІ, посадовий оклад прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка становить 6640 грн. Посадовий оклад віце-прем’єр-міністра, віце-прем’єра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, віце-прем’єра – міністра культури і міністра Кабінету міністрів складає 6109 грн.

НАК «Нафтогаз України» – найбільша державна вертикально інтегрована нафтогазова компанія України, підприємства якої видобувають понад 97% газу і нафти в країні.

НАК займається розробкою родовищ, видобутком нафти і газу, їх транспортуванням, а також реалізацією нафтопродуктів через власну мережу АЗС.

«Нафтогаз України» в 2013 році збільшив чистий збиток на 14% – до 12,521 млрд грн з 10,968 млрд грн в 2012 році. Дефіцит компанії за 2014 р. склав 110 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua