Порошенко підписав закон про відкритість використання публічних коштів


Порошенко підписав закон про відкритість використання публічних коштів

Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про відкритість використання публічних коштів” (прийнятий Верховною Радою 11 лютого), повідомляє прес-служба глави держави.

Відповідно до закону (№183-VIII), до публічних коштів відносяться: кошти державного та місцевих бюджетів, кредитні ресурси, надані під державні та місцеві гарантії, кошти Національного банку України та інших державних банків, державних цільових фондів, Пенсійного фонду та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, а також кошти суб’єктів господарювання державної та комунальної власності, отримані ними від їх господарської діяльності.

Закон визначає умови і порядок забезпечення доступу до інформації про використання таких коштів. Зазначена інформація публікується на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, доступ до ресурсу вільний і безкоштовний.

Цей закон набирає чинності через 6 місяців з дня його опублікування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua