Дельта Банк потребував докапіталізації на 22 млрд грн - глава НБУ


Дельта Банк потребував докапіталізації на 22 млрд грн - глава НБУ

Віднесений до категорії неплатоспроможних один з найбільших в Україні Дельта Банк (Київ) потребував докапіталізації на 22 млрд грн, повідомила глава Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарєва.

“22 млрд (грн – ІФ) вийшла необхідність докапіталізації (Дельта Банку – ІФ). Тому що з 60 млрд активів 20 (млрд грн – ІФ) ми оцінили як неякісні”, – сказала вона під час прес-конференції у вівторок.

За її словами, НБУ бачив можливість націоналізації цього банку, але якість його активів не дозволила державі увійти в його капітал.

Дельта Банк заснований в 2006 році. Його найбільшими акціонерами до початку 2015 року були Микола Лагун (70,6059%) і Cargill Financial Services International, Inc. (29,3941%).

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2015 року з розміром загальних активів Дельта Банк займав 4-е місце (60,303 млрд грн) серед 158 діючих банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ Дельта Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua