Парламент дозволив Мінфіну провести реструктуризацію зовнішнього держборгу


Парламент дозволив Мінфіну провести реструктуризацію зовнішнього держборгу

Верховна Рада дозволила Міністерству фінансів України провести реструктуризацію зовнішнього державного боргу. Про це йдеться в законі №2147 “Про внесення змін до закону України “Про державний бюджет України на 2015 р”, який прийняли народні депутати.

Так, закон дозволяє Мінфіну здійснити угоди з державним боргом за державними зовнішніми запозиченнями та гарантованим державою боргом за зовнішніми кредитами, обслуговування і погашення яких здійснюється за рахунок державного бюджету, шляхом обміну (зміни умов діючих позик), випуску та продажу боргових зобов’язань держави з коригуванням встановлених Законом граничного обсягу державного боргу та показників фінансування державного бюджету.

Крім того, передбачається ввести за рішенням уряду загальну координацію з Мінфіном дій суб’єктів господарювання державного сектору економіки, державних банків та/або міських рад у разі прийняття ними рішення про намір здійснити операції за кредитами, місцевим боргом за місцевими зовнішніми запозиченнями шляхом обміну, випуску та продажу боргових зобов’язань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua