0 800 307 555
0 800 307 555

Apple розробляє автомобіль - ЗМІ

Світ
3533
Apple розробляє власний автомобіль, який складе конкуренцію електромобілям компанії Tesla Motors, пише Business Insider з посиланням на співробітника компанії, який побажав залишитися невідомим.
Видання наводить додаткові аргументи. Так, більшість колишніх співробітників Tesla, що працюють в Apple, – це інженери, які спеціалізуються на механіці, конвеєрному виробництві та робототехніці. У Купертіно перейшли близько 50 екс-співробітників Tesla.
Крім того, на початку лютого в околицях Сан-Франциско в США був помічений зареєстрований на Apple автомобіль з встановленими на його даху вимірювальним обладнанням і чотирма камерами.
ЗМІ припустили, що компанія може розробляти конкурента Google Street View або випробовувати систему автономного управління.
Чутки про плани Apple розширити сферу діяльності за рахунок випуску власних електромобілів з’являються час від часу. Ще в 2007 році стало відомо, що Apple веде переговори з Volkswagen про спільне виробництво автомобіля під назвою iCar.
У жовтні 2012 року повідомлялося, що автомобіль був одним з останніх проектів одного із засновників і глави Apple Стіва Джобса, який він не встиг закінчити.
У лютому минулого року каліфорнійське видання The Chronicle повідомляло, що Apple проявляє інтерес до виробника спортивних електромобілів Tesla. Не виключалося, що американський гігант комп’ютерної електроніки планує поглинання успішного виробника електромобілів. Пізніше глава Tesla Елон Маск підтвердив: він дійсно зустрічався з представниками компанії з Купертіно.
За матеріалами:
Корреспондент.net
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас