Фонд гарантування вкладів c 6 лютого починає виплати вкладникам банків "Порто-Франко" і "Демарк"


Фонд гарантування вкладів c 6 лютого починає виплати вкладникам банків "Порто-Франко" і "Демарк"

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) c 6 лютого по 18 березня проведе виплати вкладникам банків “Порто-Франко” (Одеса) і “Демарк” (Чернігів).

Як повідомляється на сайті ФГВФО, виконавча дирекція фонду 30 січня прийняла рішення про ліквідацію цих двох банків.

ФГВФО повідомляє, що виплати вкладникам “Порто-Франко” будуть проводитися через установи банку “Київська Русь” (Київ), вкладникам банку “Демарк” – через установи Приватбанку (Дніпропетровськ).

Відшкодування вкладникам, котрі не звернуться до ФГВФО в період до 18 березня, будуть здійснюватися за результатами розгляду їх індивідуальних звернень на адресу ФГВФО до дня внесення запису про ліквідацію банку як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Як повідомлялося, ФГВФО ввів тимчасові адміністрації терміном на три місяці в банках “Порто-Франко” і “Демарк” 29 вересня 2014 року, а в кінці грудня продовжив їх до кінця січня поточного року.

Банк “Порто-Франко” заснований в 1991 році. Його найбільшим акціонером на 1 квітня 2014 був Мирослав Школенко (83,4314%).

Банк “Демарк” заснований в 1992 році. На 1 липня 2014 найбільшим його акціонером було ПП “Фінінвест” (49,76 %%).

Згідно з даними НБУ, до 1 жовтня 2014 року по розміру загальних активів банк “Демарк” займав 98-е місце (993, 175 млн грн) серед 166 діючих банків, банк “Порто-Франко” – 117-е місце (605, 796 млн грн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua