Зволікання у міжнародній фінансовій підтримці України вкрай небезпечне - Баррозу


Зволікання у міжнародній фінансовій підтримці України вкрай небезпечне - Баррозу

Україна потребує більш масованої фінансової підтримки з боку міжнародних партнерів і така підтримка має бути надан а швидко, інакше наслідки можуть бути вкрай негативними як для України, так і для Заходу, вважає Жозе Мануель Баррозу, який очолював Єврокомісію у 2006-2014 роках .

Виступаючи на Українському сніданку, організованому Фондом Пінчука у дні проведення Всесвітнього економічного форуму в Давосі в п’ятницю, він зазначив, що може статися колапс, якщо допомога не буде надана швидко.

“Чесно кажучи, не бачу від міжнародного співтовариства того рівня уваги до України, якого вона заслуговує”, – сказав екс-глава Єврокомісії.

Він наголосив, що така підтримка міжнародних фінансових партнерів, США, ЄС та інших країн надаватиметься за умови проведення українською владою реформ, боротьби з корупцією, змін и системи судоустрою, але для всього цього Києву потріб ен час, тоді як з урахуванням нинішньої ситуації кошти потрібні вже сьогодні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua