Amazon полишає сферу мобільних гаманців


Amazon полишає сферу мобільних гаманців

Після невдалого періоду тестування, який тривав шість місяців, керівництво Amazon прийняло рішення закрити програму «мобільний гаманець».

Мобільний гаманець Amazonбил представлений в магазинах додатків Google Play і Amazon Appstore в липні минулого року. Електронний гаманець дозволяв завантажувати в додаток дані знижкових карт, програм лояльності, а також подарункових сертифікатів і потім використовувати їх на касі за допомогою штрих-коду або QR-коду. За допомогою програми можна було також перевірити баланс по картках.

Додаток було відразу встановлено на сайті інтернет-магазину, щоб покупці могли переводити бонуси і отримувати знижки в інтернеті. Крім того, гаманець входив до автоматичних налаштувань смартфона Amazon – Fire.

Також був створений спеціальний сайт мобільного гаманця, який пропонував користувачам додаткові опції управління своїми картками.

Amazon розраховував на те, що в майбутньому в додаток можна буде завантажувати кредитні та дебетові карти, для того, щоб розплачуватися смартфоном в торгових мережах.

Однак мобільний додаток не користувався успіхом. Тому Amazon вирішив видалити його так само непомітно, як він з’явився.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua