"Завод напівпровідників" банкрутує фірма одного з акціонерів підприємства


"Завод напівпровідників" банкрутує фірма одного з акціонерів підприємства

Господарський суд Запорізької області почав провадження у справі про банкрутство ПрАТ “Завод напівпровідників” (Запоріжжя), повідомляється в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР).

Провадженняі розпочато за зверненням компанії “Ай.Ті.Джі-Інвест” (Кіровоградська обл.), якій “Завод напівпровідників” заборгував 0,714 млн грн.

Одним із співвласників “Ай.Ті.Джі-Інвест” є бізнесмен Геннадій Коган, який виступає також опосередкованим акціонером ТОВ “Сі-Інвест” (Запоріжжя), що контролює 25% “Заводу напівпровідників”.

Решта 75% акцій “Заводу напівпровідників” контролює австрійська Activ Solar, пов’язана із екс-головою РНБО України Андрієм Клюєвим, що втік.

“Завод напівпровідників” займається виробництвом полікристалічного кремнію, що використовується для потреб сонячної енергетики. Підприємство пройшло модернізацію після 2008 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua