«Укрзалізниця» в грудні 2015 року введе новий графік руху поїздів


«Укрзалізниця» в грудні 2015 року введе новий графік руху поїздів

Державна адміністрація залізничного транспорту України («Укрзалізниця») приступила до розробки нового графіка руху поїздів на 2015/2016 роки, який буде введено в дію 13 грудня 2015, а не в травні, як це було раніше.

У прес-службі відомства повідомили, що рішення про перенесення терміну введення нового графіка руху поїздів на другу неділю грудня було прийнято на 61-му засіданні Ради залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності, яке відбулося в жовтні цього року в Баку, з метою поєднання часових періодів дії нормативного графіка руху поїздів і параметрів бюджетів залізничних адміністрацій.

«Раніше залізничники вводили новий графік поїздів один раз на рік – у травні, а по суті двічі на рік, оскільки графік доводилося коригувати ще й у грудні, коли свої розкладу руху поїздів вводили в дію залізниці країн Європи, що, звичайно, не дуже зручно. Завдяки рішенню 61 засідання Ради залізничного транспорту держав-учасниць Співдружності, робота з формування та узгодження маршрутів поїздів повинна стати більш ефективною», – цитує прес-служба першого заступника начальника департаменту пасажирських перевезень дальнього сполучення «Укрзалізниці» Миколи Козака.

Згідно з повідомленням, фахівці «Укрзалізниці», які регулярно беруть участь в даних засіданнях, позитивно оцінюють рішення про перенесення термінів введення нового графіка. У числі позитивних змін вони називають те, що відтепер залізниці країни будуть працювати в одному часовому режимі із залізницями європейських країн, які вводять новий графік руху поїздів саме наприкінці року, а також це дозволить спростити роботу з узгодження графіка.

Передбачається, що перше засідання з розгляду пропозицій залізничних адміністрацій держав-учасниць Співдружності з розробки графіка руху поїздів на 2015-2016 роки відбудеться 10-13 лютого в Душанбе (Таджикистан).

«В цілому завершити розробку нового графіка руху поїздів планується до 1 серпня 2015, а 13 грудня 2015 новий розклад буде введено в дію», – підсумували в прес-службі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua