Кабмін скасував звільнення від ввізного мита енергозберігаючих матеріалів та обладнання


Кабмін скасував звільнення від ввізного мита енергозберігаючих матеріалів та обладнання

Кабінет міністрів України скасував низку постанов урядів, згідно з якими визначався перелік енергозберігаючих матеріалів, обладнання та комплектуючих, що при ввезенні на митну територію України звільнялися від сплати ввізного мита.

Це закріплено постановою уряду №719 від 29 грудня.

Зокрема, скасовано постанову уряду Ю.Тимошенко від 14 травня 2008 року, якою було затверджено первинний перелік енергозберігаючих матеріалів і обладнання та низку постанов, якими в цей перелік вносилися доповнення та зміни.

Початковим переліком, зокрема, від сплати ввізного мита звільнялися безперервний травильний апарат, установка регенерації соляної кислоти, два турбогенератора, електростанція комбінованого циклу, піч для варіння скла, а також 152 вітроенергетичні установки потужністю 2 мВт і вище (у 2009 році ця позиція була виключена з переліку у зв’язку з розробкою плану підтримки вітчизняних підприємств, що випускають вітроенергоустановки).

Останні зміни до переліку вносилися урядом А.Яценюка в липні 2014 року – в нього були додатково внесені два котла для електростанцій, що працюють на біопаливі (продуктивністю 35 тонн на годину насиченої пари), градирня (4500 куб.м. на годину) і паротурбогенератор 12МВт .

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Кабмін скасував звільнення від ввізного мита енергозберігаючих матеріалів та обладнання» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua