Тарифи на ЖКГ і газ для населення можуть зрости майже в чотири рази - експерт


Тарифи на ЖКГ і газ для населення можуть зрости майже в чотири рази - експерт

Тарифи на послуги ЖКГ, а також на газ для населення України можуть зрости майже в чотири рази. Про це повідомив співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич.

«Висока ймовірність різкого підвищення (3,5-4 рази) тарифів на послуги ЖКГ і газ для населення вже в 2015 році, в тому числі доведення їх вартості до ринкового рівня», – повідомив співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич.

Але, за його словами, принципове рішення прийматиметься після переговорів з місією МВФ в січні, оскільки буде коригуватися меморандум з Фондом.

Крім того, Марунич додав, що дотації НАК «Нафтогаз України» скорочено більш ніж втричі – до 32 млрд. гривень проти 110 млрд. гривень в поточному році.

«Враховуючи, що дефіцит «Нафтогазу» утворюється через різницю між вартістю газу, який НАК імпортує, і вартістю газу, який він продає всередині країни (остання значно менше), то єдиним шляхом зменшення дефіциту «Нафтогазу» в такому обсязі стає різке збільшення тарифів для внутрішніх споживачів », – констатував він.

Як відомо, 29 грудня народні депутати підтримали в цілому законопроект № 1000 «Про державний бюджет України на 2015р».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Тарифи на ЖКГ і газ для населення можуть зрости майже в чотири рази - експерт» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua