Порошенко прогнозує зміцнення гривні вище 17-19 грн/$1 після відновлення фінансування МВФ


Порошенко прогнозує зміцнення гривні вище 17-19 грн/$1 після відновлення фінансування МВФ

Президент України Петро Порошенко прогнозує зміцнення курсу гривні вище 17-19 грн/$ 1 після відновлення фінансування країни з боку Міжнародного валютного фонду (МВФ).

“Курс 17-19 (грн /$ 1 – ред.), він сьогодні не відображує реального стану співвідношення і купівельної спроможності національної валюти. Значна складова тут паніки. Цю паніку потрібно зупинити”, – сказав він в ході підсумкової прес-конференції в понеділок.

“Знаєте, коли вона буде зупинена? (паніка на валютному ринку – ред.) – Відразу після підписання угоди з МВФ, коли в нас з’являться потужні поповнення валютних резервів. І тоді інвестори будуть набагато більше вірити в країну”, – додав П.Порошенко .

За його словами, сприяти відновленню фінансування з боку МВФ і довіри інвесторів сприятимуть ухвалений парламентом у неділю пакет законодавчих змін і державний бюджет на 2015 рік.

За його словами, зокрема, прийняття держбюджету, було необхідно для повернення до переговорів з міжнародними фінансовими організаціями.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:АП
В Контексті Finance.ua
Опитування