Народ довго терпіти не буде: третина українців готова витримати зниження рівня життя максимум рік - опитування


Народ довго терпіти не буде: третина українців готова витримати зниження рівня життя максимум рік - опитування

Третина українців готові терпіти зниження рівня життя тільки протягом 2015 року, і 42,6% вказують, що не готові брати участь у мітингах і протестах. Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного Фондом “Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва” та соціологічною службою Центру Разумкова 19-24 грудня 2014.

33,5% українців кажуть, що готові терпіти зниження рівня життя не більше одного року, 28,9% – взагалі не готові терпіти, адже вказують, що їхнє матеріальне становище зараз нестерпно. 19,5% – не готові терпіти зниження рівня життя, бо не вірять в успішність реформ. Лише 10,3% готові терпіти, бо вірять, що це приведе до успіху України, а 7,8% не змогли відповісти.

При цьому 42,6% громадян вказують, що не готові брати участь у мітингах і демонстраціях у своїх містах і селах, 9,2% стверджують, що обов’язково візьмуть у них участь.

Соціологічне опитування проведене 19-24 грудня 2014. Було опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки – 23%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Народ довго терпіти не буде: третина українців готова витримати зниження рівня життя максимум рік - опитування» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua