Китай планує зниження видобутку на найбільшому родовищі нафти


Китай планує зниження видобутку на найбільшому родовищі нафти

Найбільше в Китаї нафтове родовище Дацин, на якому видобувається близько чверті китайської нафти, в 2015 скоротить видобуток на 1,5 млн тонн, повідомляє агентство “Сіньхуа”.

До 2020 року компанія-оператор PetroChina планує зменшити видобуток до 32 млн тонн при щорічному скороченні в середньому на 1,3 млн тонн. Тема обговорювалася на робочій нараді з економічних питань комітету КПК провінції Хейлунцзян (Північно-Східний Китай).

Дані заходи по скороченню видобутку нафти викличуть тривале зниження темпів економічного зростання провінції, для якої енергетична галузь є одним з основних джерел доходів, відзначають експерти. Згідно з попередніми підрахунками, ВРП регіону у зв’язку з падінням цін на нафту зменшиться на більш ніж 20 млрд юанів ($3,2 млрд), бюджет недорахується 6 млрд юанів.

З початку освоєння в 1960 році родовище Дацин протягом 27 років стабільно виробляло понад 50 млн тонн нафти щорічно, протягом наступних 12 років – понад 40 млн тонн на рік. У загальній складності на ньому було видобуто понад 2,1 млрд тонн нафти. У 2014 році обсяг виробництва, як очікується, залишиться на рівні 40 млн тонн.

В даний час вміст води на родовищі перевищує 93%, що є показником необхідності зниження обсягу видобутку, відзначає “Синьхуа”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Китай планує зниження видобутку на найбільшому родовищі нафти» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua