Рада схвалила зниження єдиного соцвнеску з 41% до 16,4%


Рада схвалила зниження єдиного соцвнеску з 41% до 16,4%

Народні депутати підтримали в цілому законопроект № 1573 “Про реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці”. За відповідне рішення проголосували 268 нардепів з 226 мінімально необхідних.

“Як відомо, сьогодні ставка єдиного соціального внеску становить 41%. Ми пропонуємо істотне зниження. Якщо на підприємстві зарплата становить більше 3-х прожиткових мінімумів, то ЄСВ складе для такого підприємства 16,4%, а не 41%”, – заявив прем’єр -міністр України Арсеній Яценюк під час представлення даного законопроекту на засіданні Верховної Ради України.

“Якщо наші міжнародні фінансові організації будуть мати застереження і зауваження до цієї статті, то тоді, і ми про це домовилися, ця норма буде підлягати обов’язковому перегляду”, – додав він.

Крім цього, закон передбачає об’єднання соцфондів: фонду страхування від нещасних випадків на виробництві та фонду страхування від тимчасової непрацездатності, що сприятиме скороченню адміністративних витрат фондів на 600 млн грн.

Закон набуває чинності з 1 січня 2015.

Нагадаємо, Рада прийняла за основу даний законопроект 25 грудня 2014 За відповідне рішення проголосували 244 нардепа з мінімально необхідних 226.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
В Контексті Finance.ua