Не можна вирішувати проблеми бюджету за рахунок людей, це небезпечно, - експерт


Не можна вирішувати проблеми бюджету за рахунок людей, це небезпечно, - експерт

Головне завдання, яке повинні вирішити парламент і Уряд при складанні держбюджету, – знайти компроміс між необхідністю економії бюджету і забезпеченням соціальних стандартів. Про це в ефірі телеканалу БТБ заявив політолог Володимир Фесенко.

Він зазначив, що від бюджету країни на наступний рік залежить співпраця з МВФ і надання Україні економічної допомоги від Євросоюзу.

«Я скажу про головну проблему, яку доведеться вирішувати депутатам та Уряду теж. Треба буде знайти баланс між ліберальними реформами, в тому числі і економією бюджету, і необхідністю забезпечити хоча б мінімальні соціальні стандарти і забезпечити соціальну стабільність.

Не можна буде вирішувати проблеми бюджету за рахунок людей. Це було б небезпечно, політично і соціально. Тому потрібно буде шукати золоту середину між урізанням бюджету та забезпеченням хоча б відносної соціальної стабільності », – сказав Фесенко.

Він підкреслив, що тривале обговорення бюджету – звичайний процес для демократичної країни, який перебуває у сфері інтересів коаліції.

«Не можна давати проект бюджету і просити відразу проголосувати його. Його треба вивчити, проаналізувати, узгодити спірні питання і тільки після цього виносити на голосування. Це нормально, це демократично.

Треба вирішувати суперечності, вони неминучі в бюджетному процесі. А ось кнопкодавство було б проявом старої політики. Так що я поки не роблю драматичних висновків з нинішньої ситуації, вона об’єктивна і в рамках поля інтересів Коаліції. Я сподіваюся, що цей бюджет буде прийнято до кінця року», – сказав Фесенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Не можна вирішувати проблеми бюджету за рахунок людей, це небезпечно, - експерт» на Finance.ua - 3.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua