Продажі смартфонів у світі в III кварталі зросли на 20%


Продажі смартфонів у світі в III кварталі зросли на 20%

Світові продажі смартфонів кінцевим користувачам в III кварталі зросли на 20,3% відносно того ж періоду минулого року і перевищили 301 млн од., повідомила дослідницька компанія Gartner.

При цьому загальна кількість проданих в липні-вересні мобільних телефонів склала 455,78 млн шт., практично не змінившись в порівнянні з торішнім результатом. Тобто реалізація звичайних мобільних телефонів (не смартфонів) впала на 25%. У підсумку частка смартфонів на світовому ринку досягла 66%.

За прогнозом Gartner, до 2018 року дев’ять з десяти мобільних телефонів будуть смартфонами.

У 2014 році, як очікують аналітики, в світі буде реалізовано близько 1,2 млрд смартфонів.

Продажі смартфонів в липні-вересні в EEMEA підскочили майже на 50%, в США – на 18,9%, в той час як у Західній Європі скоротилися на 5,2% (падіння за підсумками третього кварталу поспіль).

Лідируючу позицію серед виробників смартфонів впевнено зберігає південнокорейська Samsung, незважаючи на скорочення частки компанії на світовому ринку до 24,4% з 32,1% у третьому кварталі минулого року. У той же час американська Apple, яка перебуває на другому місці, дещо наростила частку до 12,7% з 12,1%. Далі зі значним відставанням ідуть три китайські компанії – Huawei, Xiaomi і Lenovo.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Продажі смартфонів у світі в III кварталі зросли на 20%» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua