Енергобанк продається сінгапурській компанії


Енергобанк продається сінгапурській компанії

Холдингова компанія ES2 Holdings, зареєстрована в Сінгапурі, купує Енергобанк, повідомило джерело, близьке до переговорів.

«Це консорціум іноземних інвесторів, серед яких американські недержавні пенсійні та інвестиційні фонди, а також ряд приватних інвесторів. У консорціум також входить українська інвесткомпанія Empire State Capital Partners », – повідомив співрозмовник FinMaidan.

Зараз бенефіціаром банку є російський бізнесмен Анатолій Данилицький: він контролює 99,7% акцій Енергобанку через Roylance Sarvices Limited і 0,01% безпосередньо. Сторони планують закрити операцію протягом тижня, тобто до кінця року. Власником банку залишиться кіпрська Roylance Sarvices Limited, просто зміняться її власники, уточнив співрозмовник.

Сума угоди не розголошується. «Вона буде складатися з вартості ліцензії та оціночної вартості нерухомості, яка знаходиться на балансі банку», – сказало джерело FinMaidan. Нові власники планують протягом наступних 12-18 місяців інвестувати в банк $100 млн. З них $5-10 млн найближчим часом направлять на підтримку ліквідності банку.

Експерти вважають угоду позитивним фактором для розвитку банку, припускаючи, що Енергобанк буде робити ставку не на універсальний, а на спеціалізований банкінг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Енергобанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua