Ірак у листопаді збільшив прокачування нафти на експорт на 2% - всупереч падінню попита на світових ринках


Ірак у листопаді збільшив прокачування нафти на експорт на 2% - всупереч падінню попита на світових ринках

Ірак у листопаді збільшив прокачування нафти на експорт на 2% в порівнянні з показником жовтня 2014 року – до 2,51 млн б/д, свідчать дані міністерства нафти країни.

У порівнянні з листопадом 2014 обсяги прокачування нафти на експорт зросли на 5,5%.

Всього в листопаді було прокачано 75,3 млн барелів, з них 74,5 млн барелів з родовищ, розташованих в провінції Басра, 800 тис. барелів з родовищ провінції Кіркук.

Прокачування нафти на експорт з родовищ в провінції Кіркук була відновлена в жовтні після піврічного призупинення. Минулого місяця експортовано 900 тис. барелів нафти родовищ Кіркука.

Середня вартість бареля нафти, що експортується в листопаді склала $69,56 за барель. Всього в бюджет Іраку від експорту нафти в листопаді надійшло $5,238 млрд.

Відвантаження нафти на експорт здійснювалась через термінали в Басрі і Хор Алам в Перській затоці і термінал Джейхан у Туреччині, далі по Середземному морю, а також автомобільним транспортом в Йорданію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Ірак у листопаді збільшив прокачування нафти на експорт на 2% - всупереч падінню попита на світових ринках» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua