Обама зробив один з найкращих прогнозів в історії фондового ринку - у березні 2009 року


Президенти США зазвичай не говорять про акції. Однак, з’ясувалося, що президент США Барак Обама зробив один з найбільш досконалих прогнозів в історії ринку. В липні 2014 року Девід Костін з Goldman Sachs у короткому листі клієнтам згадав про висловлювання Обами про акції. Із листа:

“Деякі інвестори, можливо, пам’ятають попередній коментар Обами щодо вартості акціонерного капіталу 3 березня 2009 року, коли S&P 500 торгувалися на відмітці 696: “З іншого боку, те, що ви зараз бачите – це точка, коли покупка акцій є потенційно вигідною угодою. Якщо у вас є довгострокові перспективи щодо них”. З того моменту, коли він висловив своє спостереження, S&P 500 виріс на 185% і на цьому тижні досяг нового історичного максимуму починаючи з 1988 року.

Через шість днів після 3 березня S&P 500 упав до внутрішньоденного мінімуму 666. У вівторок S&P закрився на рівні 2082. Це тверде посилення на 200% за трохи менше ніж 6 років.

Sam Ro, Business Insider
Переклад – Тетяна Гордієнко

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Обама зробив один з найкращих прогнозів в історії фондового ринку - у березні 2009 року» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua