Безробіття у Франції досягло нового рекорду


Безробіття у Франції досягло нового рекорду

Кількість безробітних у Франції досягла нового рекордного рівня в листопаді, показали дані, опубліковані в середу, що лише ускладнює завдання президента країни Франсуа Олланда з поліпшення другої за величиною економіки єврозони.

Кількість громадян, які шукають роботу, зросла минулого місяця на 27 тис. І досягла 3490000, свідчать дані міністерства праці. Це означає підйом на 0,8% з жовтня і зростання на 5,8% в річному вираженні. Щомісяця показник, який показав збільшення в кожній віковій категорії, знизився тільки один раз в минулому році.

Рекордний показник безробіття свідчить про спроби Олланда створити нові робочі місця і стимулювати наймання нових співробітників. З тих пір, як він прийшов до влади в травні 2012 р, Франція спонсорує програми з формування робочих місць, і скорочує трудові податки, щоб стимулювати роботодавців до розширення штату.

Проте економіка росте повільно, а лави безробітних поповнилися на більше, ніж півмільйона людей.

Міністр праці Франції Франсуа Ребсамен заявив, що буде нарощувати зусилля з формування робочих місць для людей, які вже довго час залишаються безробітними, із запуском нової програми з надання “посиленої підтримки” до 2017 р.

“Поліпшення економічної ситуації в 2015 р супроводжуватиметься наступальною стратегією по боротьбі з безробіттям”, – зазначив Ребсамен.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Безробіття у Франції досягло нового рекорду» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua