Заявки на допомогу з безробіття в США знизилися до мінімуму за 7 тижнів


Заявки на допомогу з безробіття в США знизилися до мінімуму за 7 тижнів

Число американців, що вперше звернулися за допомогою з безробіття, минулого тижня впало на 9 тис. – до 280 тис., мінімального рівня за 7 тижнів, йдеться в звіті міністерства праці США.

На попередньому тижні було подано 289 тис. заявок, показник переглянуто не було.

Аналітики, опитані агентством Bloomberg, очікували підвищення числа заявок на 1 тис. – до 290 тис.

Зростаючий внутрішній попит сприяє тому, що підприємства не поспішають звільняти співробітників і навіть наймають нових. Зміцнення ринку праці і дешеве паливо сигналізують про те, що споживчі витрати, що становлять левову частку американської економіки, позитивно впливають на зростання ВВП в поточному кварталі.

“Ситуація на ринку праці продовжує поліпшуватися, – сказав старший економіст 4Cast Inc. Девід Слоун. – Зростання доходів населення підтримується впевненим збільшенням зайнятості в країні”.

Середнє число заявок за останні чотири тижні, менш волатильний показник, знизилося до 290,25 тис. з 298,75 тис.

Тим часом кількість продовжують одержувати допомогу з безробіття американців за тиждень, що завершився 13 грудня, виросло на 25 тис. – до 2,403млн чоловік.

Тижнем раніше, згідно з уточненими даними, цей показник становив 2,378 млн, а не 2,373 млн, як повідомлялося раніше. Експерти очікували зростання індикатора на 2 тис. З оголошеного раніше рівня – до 2,375 млн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Заявки на допомогу з безробіття в США знизилися до мінімуму за 7 тижнів» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua