Integrites виступає радником групи компаній «Elfa» з питань структурування бізнесу


Integrites виступає радником групи компаній «Elfa» з питань структурування бізнесу

Міжнародна юридична фірма Integrites виступила генеральним радником групи компаній «Elfa» (торгові марки BIO, Dr.Sante, Fresh Juice, Sun Berry, Зелена аптека) з питань структурування бізнесу на Україні, включаючи придбання активів у Польщі і Словаччині.

Для цілей подальшого розвитку бізнесу і експансії на європейські ринки група компаній «Elfa» залучила фінансування, що, у свою чергу, призвело до необхідності комплексної реструктуризації всього бізнесу.

Проект був здійснений юристами Міжнародної юридичної фірми Integrites за участю іноземних радників права Нідерландів, Польщі, Словаччини та Кіпру. Дії локальних юристів і податкових консультантів полягали в імплементації розробленої командою Integrites корпоративної структури, проведення стрес-тестів і суворому контролі за роботою кожного з механізмів, з урахуванням впровадження системи міжнародного податкового планування та ефективного управління. Вартість проекту склала понад 10 мільйонів доларів США.

Роботи по проекту були виконані юристами корпоративної практики та M&A під керівництвом радника Integrites Ольги Вінгловської.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Integrites
Рейтинг популярності матеріалу «Integrites виступає радником групи компаній «Elfa» з питань структурування бізнесу» на Finance.ua - 2.0
В Контексті Finance.ua