У разі похолодання віялові відключення електроенергії почастішають - пообіцяв Яценюк


У разі похолодання віялові відключення електроенергії почастішають - пообіцяв Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк попереджає про те, що віялові відключення електроенергії можуть почастішати у разі зниження температури повітря.

“Ситуація залишається дуже складною, і якщо температурні режими підуть вниз, це означає, що споживання вугілля відразу збільшиться, і віялові відключення будуть масовими”, – сказав він, відкриваючи засідання уряду в середу.

А.Яценюк зазначив, що віддав відповідним міністерствам і відомствам доручення щодо нормалізації ситуації з електропостачанням, і вимагав прискорити вирішення цього питання.

“Я давав кілька доручень. Пане міністре, я прошу прискорити питання – як постачання електроенергії, так і забезпечення вугіллям наших електростанцій. Оскільки те, що зараз нас рятує, – це температура. Як тільки настануть мінусові температури, відразу на енергоринку, а точніше в енергосистемі, буде ще більш складна ситуація, ніж зараз “, – заявив прем’єр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «У разі похолодання віялові відключення електроенергії почастішають - пообіцяв Яценюк» на Finance.ua - 4.7
В Контексті Finance.ua