Зростання середньої заробітної плати на Побужському феронікелевому комбінаті в 2014 склало майже 20%


Зростання середньої заробітної плати на Побужському феронікелевому комбінаті в 2014 склало майже 20%

Підвищення заробітних плат на підприємстві відбулося в рамках програми соціальних зобов’язань, що реалізуються комбінатом, як найбільшим роботодавцем Голованівського району Кіровоградської області. Всього на підприємстві зайнято близько 35% населення смт. Побузьке. Згідно з повідомленням ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» на підприємстві проведена чергова індексація заробітних плат робітників. Це третє за рахунком підвищення заробітних плат з початку 2014 року. Попередні два підвищення проводилися у квітні 2014 року – на 7% і в липні на 5%. У листопаді заробітна плата знову збільшилася на 5%. Завдяки цьому середня заробітна плата на підприємстві за підсумками 9 місяців 2014 року склала 4490 грн. «Незважаючи на кризову ситуацію в країні, зростання заробітної плати тільки за 9 міс. 2014 рік склало 17% порівняно з 7,3% за аналогічний період минулого року», – йдеться в повідомленні компанії.

Щорічно витрати комбінату на утримання соціальної сфери, розвиток міської інфраструктури та благодійну допомогу становлять 5 млн. грн. Не дивлячись на те, що комбінат в останні місяці показує негативну економіку у зв’язку зі збільшенням вартості і перебоями в постачанні електроенергії, підприємство продовжує дотримуватися програми соціальної політики, спрямованої на розвиток смт. Побузьке. Подальша реалізація програми залежить не тільки від політичної та економічної ситуації в країні, але і від продовження Меморандуму про постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

Довідка

ТОВ «Побужський феронікелевий комбінат» – єдине в країнах СНД підприємство здатне випускати в промислових масштабах феронікель з бідних окислених руд нікелю. У 2013 році обсяг виробництва на ПФК склав 21 тыс. тон нікелю у феронікелі. За підсумками 8 місяців 2014 року комбінат випустив більше 14 тис. тон нікелю у феронікелі. Власник комбінату міжнародна інвестиційна група Solway (Швейцарія). Гірничорудні активи групи розташовані в Македонії, Гватемалі, Індонезії та Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПФК
Рейтинг популярності матеріалу «Зростання середньої заробітної плати на Побужському феронікелевому комбінаті в 2014 склало майже 20%» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua