Sony може продати музичний бізнес


Sony може продати музичний бізнес

Японська Sony Corp. розглядає можливість продажу звукозаписної компанії Sony/ATV Music Publishing, пише The Wall Street Journal з посиланням на витік з внутрішнього листування керівництва.

Sony/ATV Music Publishing є найбільшою звукозаписною компанією в світі і володіє правами більш ніж на 2 млн пісень, у тому числі на більшість творів The Beatles.

Компанія була створена в 1995 р., коли музичний підрозділ японської компанії Sony Music Publishing об’єднався з належній Майклу Джексону ATV Music Publishing. У 2012 р. консорціум на чолі з Sony/ATV Music Publishing придбав EMI Music Publishing майже за $2,2 млрд. В даний час Sony/ATV управляє каталогом пісень EMI.

За оцінкою експертів, вартість компанії може становити $1,5-2 млрд.

З листування не можна зрозуміти, чи планує Sony продати тільки свою частину, чи всю Sony/ATV цілком, яку суму має намір виручити від продажу, а також ймовірні терміни її проведення.

Офіційні представники Sony і Sony/ATV відмовилися від коментарів.

Аналітики відзначають, що продаж музичного бізнесу являє собою простий і логічний крок для Sony в рамках залучення грошових коштів для свого підрозділу з виробництва електроніки, що давно перебуває в складній ситуації.

Чистий збиток компанії в липні-вересні склав $1,2 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Sony може продати музичний бізнес» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua