У «Борисполі» передумали віддавати частину функцій на аутсорсинг


У «Борисполі» передумали віддавати частину функцій на аутсорсинг

Генеральний директор аеропорту «Бориспіль» Євген Дихне скасував свій наказ від 12 грудня 2014 про затвердження плану заходів щодо отримання додаткових доходів, скорочення витрат і реорганізації діяльності у сфері надання послуг з наземного обслуговування повітряних суден ». Про це свідчить його наказ від 23 грудня 2014 №01-07-1236, оприлюднений прес-службою аеропорту.

Згідно з повідомленням, скасування наказу пов’язана з виробничою необхідністю.

Як повідомлялося вчора, «Бориспіль» планував у рамках стимулювання конкуренції на ринку надання авіаційних послуг передати частину своїх функцій з наземного обслуговування на аутсорсинг.

В аеропорту відзначали, що розвиток конкуренції може позначитися на фінансовому стані аеропорту у частині доходів за наземні послуги і допускали можливе зростання збитків в цьому сегменті діяльності, що могло б призвести до необхідності оптимізації штату аеропорту.

«Проаналізувавши перспективи забезпечення RAMP-Обслуговуючі компанії (наземного обслуговування – ред.) службами аеропорту, керівництвом підприємства було прийнято рішення про передачу ряду послуг на аутсорсинг. У зв’язку з цим оголошено конкурс на надання послуг наземного обслуговування сторонніми компаніями, які мають досвід у даній сфері. Однак обов’язковою конкурсним умовою є гарантоване працевлаштування персоналу служби наземного обслуговування аеропорту, – говорили в прес-службі «Борисполя».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У «Борисполі» передумали віддавати частину функцій на аутсорсинг» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua