Україні необхідно 15 млрд євро до 2020 р. для відновлюваної енергетики, - Держенергоефективності


Україні необхідно 15 млрд євро до 2020 р. для відновлюваної енергетики, - Держенергоефективності

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України розраховує до 2020 р. підвищити споживання відновлюваної енергетики до 11% і залучити при цьому 15 млрд євро. Про це на прес-конференції повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

“Наше завдання і наші зобов’язання перед Енергетичним співтовариством до 2020 року підвищити споживання відновлюваної енергетики до 11%, сьогодні ми споживаємо 3,8%. Кошти, які на це потрібні, – це близько 15 млрд євро, але це не державні кошти, це кошти інвесторів”, – сказав Савчук.

За його словами, підвищення споживання відновлюваної енергетики до 11% дозволить скоротити споживання природного газу на 9 млрд куб. м.

“У рамках програми до 2020 року, якщо у нас все піде тим напрямком, який ми затвердили, то скорочення споживання природного газу буде приблизно на рівні 9 млрд куб. м”, – зазначив глава Держенергоефективності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна залучить 300 млрд грн у відновлювану енергетику до 2020 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Рейтинг популярності матеріалу «Україні необхідно 15 млрд євро до 2020 р. для відновлюваної енергетики, - Держенергоефективності» на Finance.ua - 2.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua