Австралія знизила прогноз цін на залізну руду в 2015 році на 33%


Австралія знизила прогноз цін на залізну руду в 2015 році на 33%

Австралія на 33% знизила прогноз вартості залізної руди в наступному році.

Видобуток в Австралії, яка лідирує за обсягами експорту цієї сировини, зростає швидше попиту в КНР, що посилює надлишок пропозиції на ринку.

Залізна руда буде коштувати в середньому $63 за тонну в наступному році, оголосило в понеділок міністерство промисловості Австралії. У вересні Бюро економіки ресурсів та енергетики, яке зараз входить до складу міністерства, прогнозувало ціни на рівні $94 за тонну. Раніше в цьому місяці Австралія заявляла, що наступні два роки руда буде коштувати близько $60.

Цього року середня ціна залізної руду складе близько $88 за тонну.

Виробники, включаючи Rio Tinto Group і BHP Billiton Ltd., наростили видобуток в Австралії, що сприяло перенасичення ринку і обвалу цін на залізну руду на 49% з початку 2014 року.

За оцінками Roubini Global Economics LLC, 2015 року котирування можуть опуститися нижче $60 через збільшення виробництва і ослаблення попиту в Китаї.

“Надлишок пропозиції, який зараз є, може зберегтися і в початку 2015 року на тлі можливого продовження циклічного спаду активності на житловому ринку Китаю, – зазначає відомство. – Ймовірно, ціни повинні опуститися ще нижче і на більш тривалий, ніж очікувалося, час, щоб пропозиція на ринку скоротилася “.

Руда з 62-відсотковим вмістом заліза з поставкою в китайський порт Циндао 19 грудня виросла в ціні на 1,1%, до $69,17 за тонну, свідчать дані Metal Bulletin Ltd. Ціни опускалися до мінімуму більш п’яти років на рівні $68,05 за тонну минулої середи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Австралія знизила прогноз цін на залізну руду в 2015 році на 33%» на Finance.ua - 2.7
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua