Південна Корея погіршила прогноз зростання на 2015 рік


Південна Корея погіршила прогноз зростання на 2015 рік

Уряд Південної Кореї погіршив прогноз і зазначив, що перегляне контроль капіталу, щоб захиститися від підвищених процентних ставок у США та інших зовнішніх ризиків для четвертої за величиною економіці Азії.

Економіка зросте наступного року на 3,8%. Це менше оцінки в 4%, озвучених в липні, говориться в заяві міністерства фінансів. У 2015 р міністерство може переглянути норми по валютних форвардах і зобов’язаннях, номінованим в іноземній валюті для запобігання різкому відтоку.

Внутрішні економічні умови в Південній Кореї погіршувалися починаючи з липня, йдеться в повідомленні міністерства, при цьому зростання волатильності на фінансових ринках, що випливає з слабкої ієни і потенційного підвищення процентних ставок у США, затьмарює перспективи зростання.

“Наша політика спрямована на стимулювання, однак споживчі та інвестиційні настрої в приватному секторі не покращаться настільки, наскільки це планувалося”, – заявив глава міністерства Лі Чан Ву.

Банк Кореї знизив процентні ставки вже два рази з серпня і послабив вимоги за іпотечними кредитами, що збільшило заборгованість домашніх господарств нації до рекордних 1,060 трлн вон ($965 млрд) в кінці вересня.

У той же час економічні умови не поліпшуються, тому що компанії не хочуть збільшити інвестиції, вважає Шин Чан Сап, професор економіки з Національного університету Сінгапуру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Південна Корея погіршила прогноз зростання на 2015 рік» на Finance.ua - 2.6
В Контексті Finance.ua