Прокуратура порушила справу проти одного з телеканалів за фактом ухилення від сплати податків на суму понад 20 млн грн


Прокуратура порушила справу проти одного з телеканалів за фактом ухилення від сплати податків на суму понад 20 млн грн

Прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом умисного ухилення від сплати податків у розмірі 23,7 млн грн з боку службових осіб підприємства у сфері інформаційної діяльності, повідомляється в прес-релізі прокуратури Києва в понеділок.

“Встановлено, що протягом 2013 під час операцій у сфері телевізійного мовлення та надання послуг з розміщення реклами в ЗМІ службові особи підприємства необґрунтовано занизили фінансові зобов’язання перед державою на загальну суму понад 23,7 млн грн”, – наголошується в повідомленні.

Зокрема, на 22,4 млн грн було зменшено розмір податку на прибуток іноземних юридичних осіб, податку на прибуток на суму 1 млн грн і ПДВ на суму 405 тис. грн.

Досудове розслідування проводить слідче управління фінансових розслідувань ДПІ у Шевченківському районі Головного управління Державної фіскальної служби в Києві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Прокуратура порушила справу проти одного з телеканалів за фактом ухилення від сплати податків на суму понад 20 млн грн» на Finance.ua - 2.9
В Контексті Finance.ua