Влада США закрила з початку року 18-й банк


Влада США закрила з початку року 18-й банк

Регулюючі органи штату Міннесота припинили діяльність Northern Star Bank, який став вісімнадцятим банком, закритим в країні з початку 2014 року, повідомляється в прес-релізі Корпорації зі страхування депозитів США (FDIC).

Активи та депозити цього банку за домовленістю з FDIC перейдуть іншому Міннесотський фінансовій установі – BankVista.

На 30 вересня 2013 Northern Star Bank розпорядженні активи на суму близько $18,8 млн, обсяг його депозитів становив $18,2 млн.

Власники депозитів закритої фінорганізації автоматично стають вкладниками BankVista, а FDIC продовжить страхувати кошти на їх рахунках.

За оцінками корпорації, витрати Фонду страхування депозитів у зв’язку з ліквідацією банку складуть $5,9 млн.

FDIC страхує депозити на суму до $250 тис. у системі страхування в даний час бере участь 6589 банків і ощадних установ країни.

Торік кількість банкрутств фінансових організацій в США стало найменшим з 2007 року і склало 24 проти 51 банку за підсумками 2012 року.

У 2007 році збанкрутували всього три банки, в той час як в 2010 році показник досяг пікового значення в 157 фінінститутів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Влада США закрила з початку року 18-й банк» на Finance.ua - 2.7
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua