ЄК просить Грецію, Ірландію, Словенію повернути неправильно витрачені 102 млн євро


ЄК просить Грецію, Ірландію, Словенію повернути неправильно витрачені 102 млн євро

У ході так званої “процедури звірення рахунків” – ревізії використання коштів, що виділяються з бюджету Європейського Союзу державам-членам, Європейська Комісія зажадала від Греції, Ірландії та Словенії повернути 102 млн євро, виявлених як незаконно використані в рамках єдиної сільськогосподарської політики ЄС.

“Ці фонди повернуті в бюджет союзу з причини недотримання союзних правил або неадекватних процедур контролю над витратами на сільськогосподарські потреби”, – йдеться в комюніке Єврокомісії, опублікованому в п’ятницю на її сайті.

ЄК нагадала, що держави-члена ЄС зобов’язані контролювати витрати по розділу єдиної сільгоспполітики ЄС, а Єврокомісія покликана спостерігати за тим, щоб ці держави коректно використовували виділяються їм фонди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «ЄК просить Грецію, Ірландію, Словенію повернути неправильно витрачені 102 млн євро» на Finance.ua - 2.3
В Контексті Finance.ua