BlackBerry несподівано для ринку отримала прибуток на акцію в III фінкварталі


BlackBerry несподівано для ринку отримала прибуток на акцію в III фінкварталі

Канадська BlackBerry, виробник однойменних смартфонів, зафіксувала чистий збиток за підсумками третього кварталу 2014 фінансового року, але – всупереч очікуванням ринку – отримала прибуток у розрахунку на акцію. При цьому виручка компанії виявилася істотно гірше прогнозу.

Як говориться в прес-релізі BlackBerry, її чистий збиток в III фінкварталі, що завершився 29 листопада, склав $ 148 млн, або $ 0,28 на акцію, у порівнянні зі збитком у розмірі $ 4,4 млрд, або $ 8,37 на акцію, за аналогічний період роком раніше.

Скоригований прибуток BlackBerry за квартал дорівнювала 1 центу на акцію, тоді як аналітики, опитані FactSet, очікували збитку на рівні 5 центів на акцію.

Виручка компанії впала на 33,3%, з $ 1,19 млрд до $ 793 млн, при очікуваному зниженні до $ 936 млн.

Продажі смартфонів BlackBerry кінцевим споживачам склали 1,9 млн в минулому кварталі.

На поточному тижні компанія почала продажі нового смартфона Classic, який, як вважає керівництво, повинен сподобатися давнім шанувальникам BlackBerry.

Акції компанії на попередніх торгах у п’ятницю знизилися в ціні на 6,2%. Її капіталізація з початку року збільшилася на 35%, лише трохи відстаючи від зростання Apple (+ 41%) та суттєво випереджаючи підйом індексу S & P 500 (+ 12%).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «BlackBerry несподівано для ринку отримала прибуток на акцію в III фінкварталі» на Finance.ua - 2.4
В Контексті Finance.ua