Fitch знизило рейтинг Венесуели на 3 ступені - до переддефолтного рівня "ССС"


Fitch знизило рейтинг Венесуели на 3 ступені - до переддефолтного рівня "ССС"

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings в четвер знизило рейтинг дефолту емітента (РДЕ) Венесуели відразу на три щаблі, з “B” до “CCC”, або “надзвичайно спекулятивного” рівня, говориться в повідомленні Fitch.

Згідно з визначеннями рейтингів Fitch, на цьому ступені “дефолт є реальною можливістю”, а від власне дефолтної позначки Венесуелу відокремлюють всього декілька кроків.

Основною причиною перегляду рейтингу є обвал цін на нафту на світових ринків в IV кварталі поточного року. “Сировинна залежність Венесуели велика, оскільки нафта, як очікується, складе близько 92% зовнішніх надходжень поточного рахунку і 50% державних доходів в 2014 році”, – відзначає Fitch.

За оцінками Fitch, економіка Венесуели скоротиться приблизно на 4% в 2014 році, і рецесія продовжиться в 2015 році.

Кредитні дефолтні свопи на боргові зобов’язання Венесуели вказують на ймовірність дефолту країни в найближчі 5 років в 91%. З липня вартість венесуельських бондів скоротилася вдвічі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Fitch знизило рейтинг Венесуели на 3 ступені - до переддефолтного рівня "ССС"» на Finance.ua - 2.2
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua