Близько половини підприємств харчопрому України в 2015 р можуть стати збитковими - експерт


Близько половини підприємств харчопрому України в 2015 р можуть стати збитковими - експерт

Близько половини українських підприємств харчової промисловості в 2015 році можуть стати збитковими через нестабільну політично-економічну ситуацію в країні.

“Те, що ми будемо мати близько 50% підприємств харчової промисловості збитковими, в принципі, я думаю, що це правда. Суми мені назвати складно”, – сказав голова комітету підприємців агропромислового комплексу Торгово-промислової палати України Олег Юхновський.

За його словами, основними причинами цього процесу є девальвація гривні, падіння купівельної спроможності українців і затягування процесу проведення реформ у галузі.

“Існують величезні суми заборгованості перед підприємствами харчової промисловості торговельними мережами, термін досягає 130 днів, це вимивання обігових коштів у виробників”, – зазначив експерт.

О.Юхновський прогнозує, що у разі погіршення економічних умов, частка витрат на продукти харчування в загальному доході українця досягне 60%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Близько половини підприємств харчопрому України в 2015 р можуть стати збитковими - експерт» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua