ЄБРР виділить 1,5 млн євро на гранти малому і середньому бізнесу України


ЄБРР виділить 1,5 млн євро на гранти малому і середньому бізнесу України

Обсяг одного гранту не перевищуватиме 10 тис. євро і зможе складати від 50% до 75% вартості проекту, на який йоготзалучено.

Європейський банк реконструкції та розвитку в 2015 році виділить 1,5 млн євро на гранти малому і середньому бізнесу України, а також готовий збільшити цю суму при наявності великого попиту з боку відповідних підприємств.

Про це на прес-конференції в Києві повідомила глава регіональної програми ЄБРР з підтримки малого бізнесу в Україні, Молдові та Білорусі Стелла Мельник.

«У 2014 році гранти отримали 85 українських підприємств. У наступному році ми плануємо збільшити це число до 110 », – сказала Мельник.

Головними критеріями для отримання грантів є чисельність працівників до 250 осіб, прозора структура власності, в якій понад 50% складають резиденти України, що не займають керівних посад в органах державної влади, і чітке бачення слабких місць свого бізнесу, на усунення яких і повинні бути спрямовані грантові гроші.

Обсяг одного гранту не перевищуватиме 10 тис. євро і зможе складати від 50% до 75% вартості проекту, на який він притягнутий.

Механізм освоєння отриманих коштів буде включати обов’язкове звернення в консалтингову компанію, яка повинна визначити необхідні заходи щодо поліпшення бізнес-процесів і оцінити вартість проекту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Рейтинг популярності матеріалу «ЄБРР виділить 1,5 млн євро на гранти малому і середньому бізнесу України» на Finance.ua - 3.2
В Контексті Finance.ua