Знову сидимо без електрики: "Укренерго" в четвер ввело графік аварійних відключень на 5,3 ГВт


Знову сидимо без електрики: "Укренерго" в четвер ввело графік аварійних відключень на 5,3 ГВт

Диспетчер об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України НЕК “Укренерго” 18 грудня ввів графіки аварійних відключень на 5,25 ГВт, що відповідає дисбалансу потужності в ОЕС.

За даними прес-служби компанії, з ранку четверга обмеження потужності були введені на меншому рівні – 2,116 ГВт, проте цього виявилося недостатньо і НЕК о 8:13 дало команду на застосування графіків аварійних відключень на 5,25 ГВт.

Дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії виник внаслідок відключення по аварійних заявках 29 блоків електростанцій, з яких 19 (8 блоків “ДТЕК Дніпроенерго” і 11 блоків “Центренерго”) відключені через низькі запаси вугілля, а також через недостатність гідроресурсів для ГЕС .

“Укренерго” здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Знову сидимо без електрики: "Укренерго" в четвер ввело графік аварійних відключень на 5,3 ГВт» на Finance.ua - 4.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua