Фонд гарантування вкладів продовжив термін пошуку інвесторів для VAB Банку до 19 грудня


Фонд гарантування вкладів продовжив термін пошуку інвесторів для VAB Банку до 19 грудня

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб продовжив термін пошуку інвесторів для VAB Банку (Київ) до 19 грудня 2014 року, повідомляється на веб-сайті Фонду.

“З метою розширення кола потенційних інвесторів … виконавча дирекція Фонду гарантування 15 грудня 2014 (протокол №259 / 14) вирішила продовжити термін для пошуку потенційних інвесторів, які висловили намір взяти участь у виведенні з ринку ПАТ“Всеукраїнський акціонерний банк”, – вказується в повідомленні.

VAB Банк працює на фінансовому ринку України з 1992 року. На початок жовтня 2014 року по розміром активів займав 16-е місце (23,973 млрд грн) серед банків країни. Тимчасова адміністрація в банк була введена з 21 листопада 2014 по 20 лютого 2015 року. Станом на 1 листопада 2014 загальний обсяг вкладів 347,3 тис. фізичних осіб у банку становив 9,7 млрд грн, з яких 6,9 млрд грн – внески в межах гарантованої суми відшкодування.

О.Бахматюк через Quickcom Limited володіє 86,778% акцій VAB Банку.

О.Бахматюк також є основним бенефіціаром заснованого в 2005 році банку “Фінансова ініціатива” і найбільшого за розмірами земельного банку холдингу “Укрлендфармінг”. В структуру останнього входить агрохолдинг “Авангард” – найбільший в країні виробник яєць і яєчних продуктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua