Нафта стабілізувалася: ціна на Brent виросла до $61,25 за барель


Нафта стабілізувалася: ціна на Brent виросла до $61,25 за барель

Ціни на нафту Brent ростуть, оскільки багато компаній планують скоротити інвестиції в геологорозвідку після різкого падіння цін.

До 7:40 за київським часом ф’ючерси на Brent подорожчали на 0,07 дол. до 61,25 дол. за барель, а ф’ючерси на WTI подешевшали на 0,11 дол. до 56,36 дол.

Chevron Corp на невизначений час відклала плани буріння в морі Бофорта, а Marathon Oil в майбутньому році знизить капіталовкладення на 20%. Канадські нафтові компанії Husky Energy, MEG Energy і Penn West Petroleum також планують скоротити інвестиції.

Brent подешевшала на 50% з червня за рахунок підвищення видобутку нафти в США, відмови ОПЕК від зниження виробництва і слабкого зростання світової економіки.

“Схоже, інвестори намагаються підтримати ціни близько 60 дол. за барель. Але оскільки США видобувають багато нафти, тенденція до зниження цін продовжиться. Думаю, Brent все одно через деякий час знову впаде нижче 60 дол.”, – сказав аналітик Phillip Futures в Сінгапурі Деніел Енг, додавши, що скорочення інвестицій у геологорозвідку почне відбиватися на цінах у другому кварталі майбутнього року.

Запаси нафти в США знизилися на 847 тис. барелів минулого тижня, за даними Управління енергетичної інформації, при прогнозі зниження на 2,3 мільйона барелів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Нафта стабілізувалася: ціна на Brent виросла до $61,25 за барель» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua