Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило рейтинги ПриватБанку і ПроКредит Банку


Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило рейтинги ПриватБанку і ПроКредит Банку

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило рейтинги стійкості ПриватБанку і ПроКредит Банку з рівня “b-” до “ССС” і підтвердило рейтинг стійкості Креді Агріколь Банку на рівні “b-”, йдеться в прес-релізі Fitch.

Рейтинги стійкості всіх трьох банків виключені зі списку Rating Watch “Негативний”.

Довгострокові рейтинги дефолту емітента (РДЕ) в іноземній валюті трьох банків підтверджені на рівні “CCC”.

РДЕ КАБ і ПроКредит Банку (Україна) відображають потенційну підтримку від іноземних акціонерів, у той час як рейтинги ПриватБанку обумовлені тільки кредитоспроможністю банку на самостійній основі”, – наголошується в повідомленні.

Зниження рейтингу стійкості ПриватБанку до “CCC” відображає його слабкі ключові фінансові показники.

Зниження рейтингу стійкості ПроКредит Банку до “CCC” відображає погіршення якості активів банку і потенціал подальшого знецінення кредитів зважаючи на значні ризики по Донецькій області (9,5% кредитів на кінець III кв. 2014), істотної частки валютного кредитування (35% чистих кредитів) , недавнього швидкого зростання кредитування (на 51% за 11 міс. 2014 року, скоригований на ефект коливань обмінного курсу) і ослаблення операційного середовища.

Підтвердження рейтингу стійкості Креди Агріколь на рівні “b-” відображає істотно більш низькі рівні знецінення кредитів у банку в порівнянні з більшістю зіставних українських банків, що частково відображає низькоризиковий характер бізнесу з клієнтами материнської групи (36% кредитів на кінець III кв. 2014) і обмежені ризики по Східній Україні / Криму (менше 7% кредитів). Крім того, підтвердження рейтингів також враховує низьке недавнє зростання, керовані валютні ризики, хороші фінансові показники і прийнятну ліквідність, говориться в повідомленні.

Підтвердження національних рейтингів трьох банків відображає думку Fitch, що їх кредитоспроможність щодо інших українських емітентів істотно не змінилася.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило рейтинги ПриватБанку і ПроКредит Банку» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua