Зростання цін на бензин набирає обертів: на деяких АЗС "п'ятий" вже коштує 19 грн/л


Зростання цін на бензин набирає обертів: на деяких АЗС "п'ятий" вже коштує 19 грн/л

Услід за стрімким падінням курсу національної валюти на початку грудня, передбачувано подорожчало паливо, більша частина якого в Україну імпортується. Так, у середу, 17 грудня, середня вартість бензину підвищилася на 22 коп. – “Двійки” – до 16,79 грн/л, а “п’ятірки” – до 17,07 грн / л. Про це свідчать дані моніторингу Консалтингової групи “А-95”.

Сьогодні на підвищення роздрібних цін пішли багато роздрібних операторів. Вартість палива залежно від заправника підскочила на 30 коп – 1 грн.

Після нинішнього підвищення різниця у фактичних цінах на українських заправках стала ще більш істотною. Так, на АЗС економ-сегмента “двійку” можна як і раніше придбати по 16 грн/л, а “п’ятірку” – по 16,10 грн/л. У той же час, у преміум-операторів ціна бензину А-92 впритул наблизилася до позначки 18 грн/л, а у деяких заправників – і 18,50 грн/л. Вартість “п’ятого”, переваливши позначку в 18 грн/л, на деяких преміум АЗС досягає вже 19 грн/л.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Зростання цін на бензин набирає обертів: на деяких АЗС "п'ятий" вже коштує 19 грн/л» на Finance.ua - 4.8
В Контексті Finance.ua